Danışman veya terapi türünde arama yapabilirsiniz. Örnek : evlilik, yeme bozukluğu..

Seda Bilgin
Uzman Psikolog

Beykent Üniversitesi psikoloji bölümünden 2015 yılında mezun oldum. 4 yıl psikolog olarak çalışma deneyimine sahibim. Okan Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yaptım. Yüksek lisans sürecimde süpervizyon ve test eğitimleri aldım. Aynı zamanda 8 ay boyunca İstanbul Fizik Tedavi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yetişkin hastalarla gönüllü olarak çalıştım.

Afranur Kilimci
Psikolog

Acıbadem Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programına dahil oldum. Şu anda değişik yaş gruplarıyla yüz yüze görüşmelere devam ederken online platformda yetişkin ve ergenlik döneminde bulunan kişilerle bireysel görüşmelere devam ediyorum.

Ecem Akcakara
Psikolog

Nişantaşı üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldum. “Zihinsel engelli çocuğa sahip anne ve babaların stresle başa çıkma tutumları ” konusunda araştırmalara katıldım.Üsküdar belediyesi engelsiz yaşam merkezinde ve kız kulesi özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde Çocuk ve ergen psikoterapisi , zihinsel engelli bireylere sahip ebeveynlerle psikoterapilerde ve danışmanlıklarda asistan olarak görev aldım.

Dilek Çakır
Psikolog

Haliç Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Okan Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansı yapıyorum. Şu anda tez aşamasındayım. Şu anda danışanlarımla görüşmelerimi Mia Sağlıklı Yaşam Merkezinde yapmaktayım. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ile yetişkin bireylerle çalışmaktayım.

Zeliha Kuloğlu
Psikolog

İstanbul havalimanında imzalanan psikolojik testler projesinde koordinatör psikolog olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda özel bir danışmanlık merkezinde danışan almaktayım. Ekol olarak çoğunlukla BDT tercih ediyorum ama bazı danışanlarda eklektik çalışıyorum. Hipnoterapi,nöropsikolojik değerlendirmeler ve çocuklarda psiko-pedogik resim analizi uyguluyorum.

Beyza Öztürk
Psikolog

Maltepe Üniversitesi psikoloji bölümünde lisansımı tamamladım. Çocuk ve yetişkinler ile çeşitli yerlerde çalışmalarda bulundum. Lisans eğitimim sonrasında özel bir anaokulunda psikolog olarak çalışmaya başladım. Ardından Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi aldım ve psikoterapist unvanına sahip oldum. Hali hazırda çocuk ve yetişkinlerle terapiye devam etmekteyim.

İrem Karakoç Kızılgeçit
Psikolog / PDR (Çift Anadal)

Yeditepe Üniversitesi PDR ve çift anadal Psikoloji bölümlerinden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Şu an İstek Okulları ortaokul kademesinde Psikolojik Danışman olarak görev alıyorum. Aynı zamanda kanserli çocuklarla hastane ortamında çalışmalar yürütmekteyim. Öncesinde de 1 yıl boyunca ilkokul kademesinde PYP Koordinatörü ve Lise Psikolojik Danışmanı olarak iş tecrübesine sahip oldum. 

Seçil Örgünal
Psikolog

Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Şu an Üsküdar Üniversitesi Nörobilim yüksek lisans yapmaktayım. 2018 yılından beri özel bir okulda PDR Koordinatörü olarak çalışıyorum. Yetişkin, ergen bireysel terapiler ve aile danışmanlığı yapıyorum.